Hakkımızda

Egem Metal, birikimli bir iş dünyasına aynı zamanda kara, hava ve deniz yollarının kesişimin de konumlanan, sanayi bölgeleri ve serbest bölgeler ile desteklenmiş güçlü sanayi ve kentsel altyapı olanaklarına sahip İzmir ilinde 05.07.2005 tarihinde kurulmuştur.

Hedefimiz, sizlere kaliteyi, hizmeti ve dürüstlüğü ön planda tutarak ürünlerimizi sunmaktır.Siz sayın üretici bayilere destek sacı üretiminde en iyi koşulları sağlamaya çalışıyoruz.İmalatını yaptığımız profiller birinci sınıf daldırma galvaniz olup alaşımında çelik karışımı bulunmaktadır.İmalatta ve montajda rahat kullanılan bir malzeme olduğunu garanti ederiz.

Destek sacı ile ilgili sıkıntıları çok iyi biliyoruz.Sektörün zarar görmemesi için pencerenin en önemli unsuru olan destek sacının mutlaka iyi seçilmesi gerekiyor. PVC kapı ve pencerelerin mukavemetini sağlayan düzgün destek sacıdır. Sertliği PVC profil için en uygun düzeyde ayarlanmıştır.Ürünlerimiz kaliteli daldırma galvaniz ile parlak bir görünüme sahiptir.Vidalarken ve su tahliye delikleri açılırken suyla teması olacağı için galvaniz kaplama çok önemlidir.

Kalitemize güvenen müşteri kitlesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sorunsuz hizmetimiz ile kazandığımız güveni zedelememek için birinci sınıf galvaniz ürün üretiyoruz. Dostlarımız bize güvenerek ürünlerimizi kullanıyorlarsa bizim de onlara karşı fiyat, kalite ve hizmet anlamında sorumluluklarımız var demektir. Yeni üretim hattımız sayesinde istenilen ebatlarda profil üretebiliyoruz. Sipariş üzerine özel profillerin üretimini de yapıyoruz.

Egem Metal sizin üçüncü eliniz olacaktır. Bizlerle birlikte ilerlemeye davet ediyoruz.